Kuvat: Pettikö David Beckhamin 19-vuotias poika tyttöystäväänsä tyrmäävän Playboy-mallin kanssa?
Kuva: Getty Images
Englantilaisen jalkapallolegendan David Beckhamin vanhin lapsi Brooklyn Beckham on kuvattu intohimoisissa tunnelmissa Playboy-malli Lexi Woodin kanssa.
19-vuotias Brooklyn kuvattiin Woodin, 20, kanssa Hollywoodissa sijaitsevassa tatuointistudiossa. Brooklyn oli ottamassa uutta tatuointia, ja paparazzit saivat ikuistettua hänet suutelemassa Woodia.
Beckham näyttää vaihtaneen tyttöystävää, sillä hänen on luultu seurustelevan yhä Hollywood-tähti Chloe Grace Moretzin, 21, kanssa. Vain kuukausi sitten Beckham lisäsi Instagram-tililleen kuvan Moretzista, jossa kertoi rakastavansa tätä.
Daily Mailin mukaan Beckham ja Moretz kuvattiin yhdessä New Yorkissa maaliskuun 11. päivä. Jos Beckham siis on päättänyt vaihtaa mielitiettyä, se on tapahtunut nopeasti.
Nyt sosiaalisessa mediassa on spekuloitu, onko Beckham pettänyt Moretzia Woodin kanssa. Brittilehtien mukaan tapauksesta on noussut jo kohu.
Yhteiskuvat Beckhamista ja Woodista voi katsoa täältä (Daily Mail).
LUE MYÖS:
- Viaplay tuo Itävallan FIS-kisat takaisin Suomen ruuduille – talviurheilun superkausi jatkuu
- Mikko Rantanen hurjassa vireessä
- Suomen joukkue Davosin maailmancupiin nimetty
- Lando Norris F1-mestari – Max Verstappenin kiri jäi vajaaksi
- Max Verstappen paalupaikalta F1-kauden päätökseen
- Suomalaishiihtäjillä laiha saldo Trondheimin sprinteissä
- Liverpool kompuroi jälleen
- Viaplay TV -kanavan loppuvuoden kohokohdissa jalkapalloa, dartsia ja talvilajeja
- Suomen joukkueet viikonlopun maailmancupeihin valittu
- Suomalaisvahdit iskussa NHL:ssä