Meksikon tähti palasi joukkueensa harjoituksiin – Miehestä ei vielä tarpeeksi hyvää tarjousta pöydällä

Meksikon joukkueessa MM-kisoissa loistanut Hirving Lozano on palannut joukkueensa PSV:n harjoituksiin, kertoo insidefutbol.
22-vuotias laitapelaaja ihastutti MM-kisoissa nopeudellaan ja taitavuudellaan, ja aikaisemmin raportoitiin, että Euroopan suurseurat kuten Manchester United ja Bayern Munchen olisivat tarjonneet miehestä suuriakin summia.
Hollantilainen lehti Eindhovens Dagblad kertoo, että miehestä ei ole saapunut PSV:n pöydälle tarjousta, joka vastaisi heidän arviotaan pelaajan hinnasta. Raportit kertovat, että PSV haluaisi pitää kiinni kultakimpalestaan vielä ainakin yhden kauden ajan.
Lähde: insidefutbol.com
Voita 1000€ lahjakortti Ikeaan!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa 1000€ lahjakortin Ikeaan!
- Mikko Rantanen siivitti Dallasin kiinni jatkopaikkaan
- Liverpool juhli Valioliigan mestaruutta
- Floridalle avaustappio
- Patrik Laine joutui katsomoon – Montreal voitti
- Aleksander Barkov loukkaantui
- Arsenal siirsi Liverpoolin mestaruusjuhlia
- Riitta-Liisa Roponen erosi – päivitti nyt tilannettaan
- Florida nappasi kotiedun
- Liverpoolin mestaruus sinettiä vaille selvä
- Oscar Piastri kolmanteen peräkkäiseen voittoon